• natural food preservatives natamycin
 • natural food preservatives natamycin
 • natural food preservatives natamycin

популарни категории

 • Додатоци на храна

  Додатоци на храна
 • козметика Состојки

  козметика Состојки
 • Земјоделски суровини

  Земјоделски суровини
 • 20170824090813192

Зошто Изберете нас

 • Шандонг Freda фармацевтска група Co, Ltd е основана во 1993 година По повеќе од 20 години на развој, тоа прерасна во голема убавина и здравје индустрија група со две дивизии, 45 подружници и две истражувачки институти.
  Шандонг Freda биотехнологија копродукции, Ltd е подружница на Шандонг Freda фармацевтска група копродукции, ООД Компанијата соработува со Шандонг фармацевтската академија, која служи како R & D платформа. Тој е посветен на R & D, производство и продажба на natamycin, nisin, пулулан и γ-PGA. Таа има воспоставено модерна и напредна индустриска база во Linyi, Шандонг во покраината, окупаторската 150,000m 2. Наследил традиционалниот строги управување од Freda група, производство на животната средина на објектот е изграден според GMP стандарди. Компанијата има положено ISO9001, ISO22000 квалитет систем за управување, и е сертифициран од страна на американската ФДА, Халал, Кошер, итн ...

 • 2Q
 • 1q
 • 5q
 • 4Q
 • 6q
 • 3Q
WhatsApp Online Chat !