• natural food preservatives natamycin
 • natural food preservatives natamycin
 • natural food preservatives natamycin

Popular Temat

 • Ushqim aditivëve

  Ushqim aditivëve
 • Kozmetikë Përbërësit

  Kozmetikë Përbërësit
 • Materialeve të papërpunuara bujqësore

  Materialeve të papërpunuara bujqësore
 • 20170824090813192

pse na zgjodhet ne

 • Shandong Freda Farmaceutike Group Co, Ltd ishte themeluar në vitin 1993. Pas më shumë se 20 vjet të zhvillimit, ajo është rritur në një grup të madh Beauty & Health industrisë me dy divizione, 45 filiale dhe dy institutet kërkimore.
  Shandong Freda Bioteknologji Co, Ltd, është një degë e Shandong Freda Farmaceutike Group Co, Ltd Kompania bashkëpunon me Shandong Akademisë Farmaceutike, e cila shërben si R & D platformë. Ai është i përkushtuar për R & D, prodhimin dhe shitjet e Natamycin, Nisin, pullulan dhe γ-PGA. Ajo ka krijuar një bazë moderne dhe të avancuar industriale në Linyi, Shandong Province, duke zënë 150,000m 2. Trashëguar tradicionale e menaxhimit të rreptë nga Freda Group, mjedisin e prodhimit të objektit është ndërtuar sipas standardeve GMP. Kompania ka kaluar ISO9001, ISO22000 sistemit të menaxhimit të cilësisë, dhe është i certifikuar nga US FDA, Halal, i drejtë, etj ...

 • 2Q
 • 1Q
 • 5q
 • 4Q
 • 6q
 • 3Q
WhatsApp Online Chat !